Já tu sním svůj malý sen.

15. července 2012 v 15:20 | Cath. |  Téma týdne
Tak! Pojďme si povídat o našich snech. Víc zasněné a vysněné téma tu tento týden nemohlo být.Nevím jak, ale první věc, která mě napadla když jsem začala psát, je snad všemi lidmi známá disneyovská Cinderrreeelllaa, a její hlavní píseň Dream is a wish your heart makes.( Kde jsou dnes tyhle úžasný písničky.)


"A dream is a wish your heart makes,
When you fast asleep,
In dreams you will loose your heartaches,
Whatever you wish for you keep..
Have faith in your dreams and someday,
Your rainbow will come smiling through..
No matter how your heart is grievin,
If you keep on believin..
The dream that you wish will come true."

Jak všichni víme, snít je naprosto přirozená věc a není člověka na světě, který by neměl svůj alespoň malý sen. Většina lidí, se snaží svůj sen uskutečnit, nebo si alespoň myslí, že se jejich sen splní, jak bláhové, ale to je na snech to nejkouzelnější.
Každopádně můj názor je takový, že kdo si přeje aby se jeho sen stal skutečností, musí pro to vždy něco udělat, potom se i nemožné stává možným.

A protože jsem děsný sobec , tak teď budu povídat o sobě.
Když jsem byla malá vždycky jsem chtěla být princezna nebo zpěvačka (klasika).
Když jsem asi ve 4 letech zjistila, že žiju v republice, kde je samozřejmě hlavou státu pan prezident a králové a královny mluví jiným jazykem než já, tak jsem to vzdala a zůstala jsem u tý zpěvačky, věřte tomu nebo ne, drží se mě to do teď. Hrozně ráda zpívám a hraju, ale myslím si, že to není žádná sláva. Loni jsem si podávala přihlášku na konzervatoř, ale protože jsem chytla chronický zánět nosohltanu, prošvihla jsem oba termíny talentovek, asi osud, řekla jsem si. Svět se nezboří a člověk jde dál.
Myslím si, že o tom život je povznést se a jít dál.
Já to nevzdávám a svého snu se nevzdám, můžu to zkusit za rok, za dva nebo po maturitě.
Myslím si, že v tomhle ohledu je život krásný, můžeme být a můžeme dělat vše co si zamaneme nikdo nemá víc a nikdo nemá ani míň pro to aby dělal to, čím chce být, někdo má cestu komplikovanější, nekdo jí má hladkou, ale většinou to bývá tak, že ta cesta, která je nejdrsnější a je na ní nejvíce překážek vede k tomu nejlepšímu cíli.
Můj největší sen je být sama sebou, nenechat se pohltit skeptickým davem a zůstat taková jaká jsem. Dostudovat střední školu, být v životě úspěšná, mít kolem sebe hromadu kamarádů a bavit se. Myslím, že tak to je v pořádku jsme mladí máme si užívat, ale znát hodnoty života.


A co na závěř? Chci vám popřát ať máte spousty krásných snů, nevzdávejte se jich a třeba se splní. :)

Děkuji za vaši pozornost.
Catherine Willette
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bloggin bloggin | Web | 15. července 2012 v 16:26 | Reagovat

mě překvapivě sen o princeznovství minul :D ale jinak hezký článek a vzhled tvého blogu mi přijde i takový zasněný takže k tomuto tématu ideální :)

2 world-of-poetry world-of-poetry | Web | 15. července 2012 v 20:33 | Reagovat

Moc krásně napsaný článek, takový klenot v moři těch nesmyslů, v nichž lidi píší třeba Já chci psa a podobně :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.