Březen 2012

Vzlety a pády.

6. března 2012 v 21:20 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
Nevím jestli by jste měli jásat nebo něco takovýho, ale rozhodla jsem se, že po dlouhé době sesmolím nějaký článek. Naslibovala jsem vám hory, doly, ale skutek nakonec opravdu utekl bůh ví kam. Ani vlastně nevím, co vám budu psát, protože se toho stalo tolik, že si ani nejsem jistá, jestli o tom chci mluvit, nebo o tom jakkoliv jinak psát, hlavně si myslím, že to nikoho z vás nezajímá, ale budiž, udělám nějaký "výtah" celkového dění.
Samozřejmě, moje naivita a schopnost přetvořit si záporné věci na věci kladné opět nezklamaly. Řekněme, že mi ještě cca před dvouma týdnama přišlo, že mám všechno, co by si děvče v mém věku mohlo přát, ale překvapivě se událo velké BUMM! a zjistila jsem, že má silná naivita opět zapůsobila a najednou je všechno pryč, co říct? Ano, ano, jako vždy příjde velké zklamání a ta příšerná bolest, ale samozřejmě, jsme mladí, čeká mě to určitě ještě mnohokrát. (smutné zjištění) Překvapivě, stále si říkám, že mě tohle všechno dělá pořád silnější než předtím, což mi dává docela naději, sice nevím jakou, ale dává. Stále jsem nad věcí, věřte mi, ve skutečnosti tak vyrovnaná nejsem. Nevím jak bych to řekla, ale asi jsem trochu smolař, uplně ve všech ohledech.
Přiznejme si to.. jsem zoufalec, jo zoufalec, to je to správný pojmenování.
Pojďme pryč. Teď jsi uvědomuju, že jsem naposledy psala o vánočních svátcích, takže ani nevíte, jaké bylo moje první středoškolské vysvědčení. Upřímně. :D Stejně vám to neřeknu, byla to katastrofa, ale pořád mám ten dobrý pocit, že mám asi z 6ti předmětů přilepšení do dalšího pololetí. No, teď zrovna máme jarní prázdniny, takže se snažím je užívat naplno. (Pracuju)
Jsem zvědavá, kdo tenhle článek bude číst, protože většina mých návštěvníků je stejně někde.. Mimo. :D No, nechte to být. :)
Žíjte v míru.
Catherine Willette <3