Listopad 2011

Až na pokraj všeho nemožného..(či snad možného?)

12. listopadu 2011 v 11:13 | Cath. |  Téma týdne
Přeji všem pěkné dopoledne, dlouho tu nebyl žádný článek na téma týdne a tak se o to pokusím dnes, upřímně, právě teď nevím o čem článek bude, možná ho ani nezveřejním, ale o pokus to stojí.. :) Mim. Všechno, co budu psát je vážně čistě podle mého názoru. Je to z mého pohledu, tak to prosím neberte vážně. :)

Podzim

11. listopadu 2011 v 20:58 | Cath. |  .....My PhotoS....
Přeji všem pěkný večer, minule mi někdo k některému (už nevím jakému) článku napsal, že mám přidat nějaké fotky, tak sem nad tím přemýšlela a nějaké jsem dokonce našla, neberte to vážně, moje umělecké nadání je na bodu mrazu. Na fotky jsem podpis ani nedávala, protože si myslím, že tohle nikdo kopírovat vážně nebude.. :D

Design pro Hermionka

5. listopadu 2011 v 13:47 | Cath.
No, myslím, že až na zaslané obrázky jsem nesplnila vůbec nic, co jsi slečna přála, takže pokud design nebude chtít, tak ho dám do katalogu.. A vytvořím jiný, což nevím jestli stihnu ještě dnes.
Pokud design chceš, tak mi napiš na katavaga@seznam.cz přihlašovací údaje a já ho nastavím a dotvořím bonusky a td..( Nejdřív mi ale napiš do komentáře, abych věděla, že se mám podívat na mail.. :D)tak tady je :

Autumn

4. listopadu 2011 v 17:47 | Cath. |  Free layouts
Náhled | Download

Chceš design?

4. listopadu 2011 v 16:11 | Cath.
Moje požadavky jsou:
1. Mít blog starší než jeden měsíc.! (Dělám i vyjímky, ale blog musíš mít!)
2. Design upravovat jen s mým svolením.
3. Design na blogu musíš mít alespoň 2 týdny. ( Nebudu se půl dne dělat s designem,
který bude na tvém blogu 2 dny..)
__________________________________________________________________________
Vytvořím ti:
Design podle obrázku, který mi zašleš. (Nemusíš ho posílat)
Design s kýmkoli/ čímkoli. (pokud to bude možné)
Design podle ročních období, témat. ( Jaro, léto, santa, haloween..)
_________________________________________________________________________
Chceš design? Tak vyplňuj..
1. S kým / čím design bude?
2. V jakých barvách ? ( Beru i v letních, podzimních)
3. Máš nějaké fotky/ obrázky? ( Pokud ano, urychlí to mou práci)
4. O čem je tvůj blog.?
5. Jak dlouho si design hodláš nechat?
6. Budeš chtít nějaké bonusy? (Popisky do menu, klikačka...)
7. Nějaké speciální přání?
8. Máš konkrétní představu, jak by design měl vypadat? Píš..!
9. Doufám, že web a přesdívka je jasná..
______________________________________________________________________________
Komentáře průběžně promazávám.. Když tu tvůj nebude, znamená to, že tvůj design je buď hotový, nebo na něm právě pracuji. Pokud ti design neudělám včas se ti ozvu.

2.11./Say oh, got this feeling that you can't fight.

2. listopadu 2011 v 20:19 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
Oh this has gotta be the good life
This has gotta be the good life
This could really be a good life, good life ..
Chtěla jsem říct, že se překonávám, píšu už druhý článek v tomto měsící, což je.. Obdivuhodné..( Myslím, že teď budu spamovat častěji)
Dnešek je pro mě velmi příjemným dnem, jelikož jsem se dozvěděla, že nebudu muset zpívat Alžbětínskou serenádu na jarmarku.. ( sice budu zpívat další 2 příšerný písničky, ale pořád může být hůř), zjistila jsem, že v naší třídě to není zas tak růžový, ale myslím, že už je to v normálu.. (alespoň myslím)..
Nevím jestli víte, ale dnes jsou dušičky (určitě víte), takže večer mě ještě čeká vzpomínání na všechny, co tu už nejsou ( je to můj osobní rituál), stojím za názorem, že jít ne hrbitov nestačí.. ( Neřešte mě)..
Čím dál častěji čtu, jak všichni chodí do čajoven a tak dále, a jsem čím dál víc vydeprimovaná! Protože chci jít taky! A v blízkosti nikde žádná není..
Myslím, že je konec všem srdceryvným poetickým článkům, už mě to prostě nebaví, nebo zpíš, není nic poetického ani srdceryvného o čem bych vám mohla psát, ale alespoň tu je poetický srdceryvný design, což je velmi prospěšné.. :D
Na zítřek se netěším, je to náročný den, ještě ta hodinová pauza, domů se dostanu bůhví v kolik..:/.. Vůbec nechápu, proč si pořád takhle musíme měnit čas jako pošukové,sice chápu, že je super, že ráno máme prozatím světlo, ale je silně deprimující, když je v půl šestý venku tma jak v pytli.. (No ono bude za chvíli i ráno tma..) Vůbec to není dobré.. Asi se odstěhuji někam, kde není tma.. :D (Vím, že je to nemožné)..
Ještě abych rozvedla minulý článek, prostřídáním přátel jsem nemyslela, že bych je všechny vymazala ze seznamu a "vyčendžovala" (vyměnila) bych je za uplně někoho jiného, myslela jsem to tak, že přes léto jsem neměla moc času.. (brigáda, rodina, osobní problémy..ale hlavně brigáda) a někteří mí kamarádi si na mě našli náhradu, takže bohužel a už to nějak vyprchalo.. Ale 70% přátel je stále na svém místě pokud to mám brát systematicky.. :D
Možná jsem si říkala, že bych vám sem mohla dát nějaký fotky, ale pořád přemýšlím jaký.. :D To víte moje umělecké nadání je na bodu mrazu takže budu přemýšlet, nějak to tu chce obohatit, něco vymyslím, protože pochybuji, že jsou tady všichni zvědaví na tyhle bláboly.. :D
Chystám se napsat článek na téma týdne, chtěla jsem už včera, ale tt se mi uplně vypařilo z povrchu blogařského., Takže nic.. :D Alespoň si to nějak pěkně esteticky rozmyslím ještě..
Jinak myslím, že jste si tu přáli šťastný haloween, tak vám ho všem teda taky pěkně přeju, i když ani nechápu podstatu.. ( vážně nemám ráda americký svátky) .. Ale tak všem jen to nejlepší.. Vánoce se blíží.. Myslím, že už začíná ta dárková mánie.. ( Stejně všechno obědnávám na internetu nebo kupuju na poslední chvíli) takže jak jste na tom s dárky? Kupujete blbosti? nebo nějaké super potřebné věci? Letos nemám ani trochu představu co asi budu kupovat.. U sester to nejspíš budou ty blbosti.. (ono taky co jinýho pro ně.. :D) Neřešme to, dělejme jakože do vánoc času dost..
Právě tak koutkem oka koukám na mé drahé kytičky v pokoji, teré nejspíš zoufale touží po vodě.. (řekla bych..?!) Je to super, že tu jsou..
Nemáte někdo zkušenosti s novými matracemi?! Mám v pokoji novou matraci a šíleně to tu po ní smrdí.. ! ( To je tak, když vám rodiče koupí supermatraci s výtažky z aloe vera) fuj! Stále mi připadá jak kdyby tu někdo hodil šavli.. Snad to smrdět přestane, to mi připomíná, že už bych mohla přestat psát, protože dnešní článek je absolutně o ničem.. ( Omlouvám se všem, co ho čtou) Jdu zapálit voňavou svíčku, třeba to pomůže.. Mějte se..

Catherine Wilette