1.7./Teď dopíjím svůj hořký kalich..

1. července 2011 v 21:57 | Cath. |  ......Every Day Blah blah..."Můj bože, nepřeháním.. Jak slepá šla jsem za ním a ochotnná všem daním, co za to odevzdám.. Já byla z těch co veří, že my jsme ti dva, kteří.. Jak motýli, jak peří se vznesou ke hvězdám.."


Promiňte, dlouho jsem nepsala, taky vás dnes nebudu dlouho zatěžovat... Chtěla jsem vám jen napsat nějaký omluvný článek, vynadat si za to, jak jsem pitomá..Jaký blbosti věčně dělám a.. Jak jsem momentálně zoufalá..Možná je tohle můj uplně poslední článek tady.. Je to tu nejisté asi jako teď já, je fakt bezva psát si tu sama od sebe.. Pitominy, výplody mé bujné fantazie..
Začínají nám.. Prázdniny! Všimli jste si? Já.. Vůbec.. Možná jsem čekala něco víc, ode všeho..
Ano, ano moje vysoké cíle, které jsou NEMOŽNÉ.. Ale ta bolest nejde ničím utišit.. Proč já?
Byla jsem vážně asi mimo..
Ale o tomhle jsem psát nechtěla.. Jen jsem chtěla říct, že tu na 80% končím.. Nemám to tu ráda.. Lidi si sem chodí číst moje pocity a potom všichni vědí víc, než já, tak možná proto, nejspíš budu někde jinde.. Ne tady, tady už ne..
Mějte se..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fllippy Fllippy | Web | 4. července 2011 v 16:55 | Reagovat

Nemyslím, že by někdo věděl víc než ty. Už jenom z toho faktu, že to co se ve skutečnosti odehrává ve hlavě nikdo neví kromě tebe. Víš kolik věcí člověk před světem zatajuje? Ono se to zdát nemusí ale hodně. Pravá stránka duše je pořád uvnitř a ne venku. Lidé se snaží na druhé  nějak zapůsobit. JE to jedno jak prostě nějak.
Prázdniny sice jsou ale copak na nich je podstatné? Jenom zlenivět nic víc... skutečnost je prostě pro každého jiná.
Co se týče toho psaní ono tady přece snad nejde o to aby tady bylo den co den nějaký článek a stovka komentářů. Tedy co se mě týče. Já to mám jen tak, když člověk musí sáhnout po poslední věci. Lidi jsou svině a pravda můžou to využít proti tobě. Ovšem pro nečasté návštěvníky je to možnost někoho poznat. Kdo ví někoho třeba sympatického. Říct svůj názor do komentářů. Trochu na sebe upozornit, že v tomhle šíleném světě, který nemá ponětí nic o toleranci a soucitu, žijeme i my...
Tohle je opravdu jenom začátek. Jak říká můj kamarád. Za mraky je vždy slunce svítí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.