Červenec 2011

Report.

28. července 2011 v 17:18 | Cath.

Nelekejte se, prozatím tu probíhá rekonstrukce ;D


9.7./If it's not like the movies, thats how it should be.

10. července 2011 v 9:26 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...


Snow white said when I was young,
"One day my prince will come."
So I wait for that date.
Něco vám řeknu.. Stýská se mi.. Stýská se mi, po ukazování mého vnitřního nepořádku svému okolí.. Víte co? Je mi to vlastně jedno..

Momentální situace je, že absolutně nemám čas na nic.. Na kamarády, na sebe, neustále pracuju a když končím, tak to je leda tak jít a natáhnout se.. Myslím, že za chvilku přestanu cítit nohy, ale na druhou stranu budu bohatá! Výhoda brigády, ale je fakt, že od začátku prázdnin jsem nikde nebyla, s nikým venku, nikam jsem nevyrazila, ani náš bazén jsem neostestovala, no, času dost..
Je to fajn, co se týče kamarádů, tak nikdo z nich nemá péči, na každýho má léto takovej divnej účinek, že se chovají naprosto nepředvídatelně a naprosto mění své postoje a názory..
Víceméně, nepřekvapuje mě to.. Lidi se prostě mění, jak jsem si stihla všimnout..
A zase jsme u toho, nevím co psát, je toho tolik, ale nechce se mi.. Možná na to nemám a chci to nechat odeznít..
obrázek z weheartit.com
Večer jsem nechala přivřené dveře na balkon a v noci přišla bouřka a trochu nám sem napršelo.. Bylo to fajn, měli jsme krásně mokrou podlahu, možná zase zavedu ranní procházení se v rose, vyonout a jít...
Přemýšlela jsem, kdybych měla být v nějakým filmu, tak jaký by to byl.. Máte nápady? No, budu o tom přemýšlet..
Jaké jsou vaše plány na prázdniny? V mým případě, to bude utrácení mé vyplaty, chtěla bych se dostat do kina na Pottera a jinak to budou nějaký neplánovaný výlety..a.. samozdřejmě. práce.. Omlouvám se za svůj pravopis, ale jak začli prázdniny, tak jsem lína přemýšlet nad češtinou..
No, budu muset jít, práce čeká.. Musím se dát do pořádku.. a jít.
Rihanna

9. července 2011 v 22:01 | Cath. |  Free layouts

Do komentáře napiš mail a tvůj blog, jako odpověď ti pošlu heslo.

1.7./Teď dopíjím svůj hořký kalich..

1. července 2011 v 21:57 | Cath. |  ......Every Day Blah blah..."Můj bože, nepřeháním.. Jak slepá šla jsem za ním a ochotnná všem daním, co za to odevzdám.. Já byla z těch co veří, že my jsme ti dva, kteří.. Jak motýli, jak peří se vznesou ke hvězdám.."


Promiňte, dlouho jsem nepsala, taky vás dnes nebudu dlouho zatěžovat... Chtěla jsem vám jen napsat nějaký omluvný článek, vynadat si za to, jak jsem pitomá..Jaký blbosti věčně dělám a.. Jak jsem momentálně zoufalá..Možná je tohle můj uplně poslední článek tady.. Je to tu nejisté asi jako teď já, je fakt bezva psát si tu sama od sebe.. Pitominy, výplody mé bujné fantazie..
Začínají nám.. Prázdniny! Všimli jste si? Já.. Vůbec.. Možná jsem čekala něco víc, ode všeho..
Ano, ano moje vysoké cíle, které jsou NEMOŽNÉ.. Ale ta bolest nejde ničím utišit.. Proč já?
Byla jsem vážně asi mimo..
Ale o tomhle jsem psát nechtěla.. Jen jsem chtěla říct, že tu na 80% končím.. Nemám to tu ráda.. Lidi si sem chodí číst moje pocity a potom všichni vědí víc, než já, tak možná proto, nejspíš budu někde jinde.. Ne tady, tady už ne..
Mějte se..