27.4.11/Jsem vosková figurka, vhoď do mě minci..

27. dubna 2011 v 21:18 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
,,Jsem vosková figurka, vhoď do mě minci.
Na přání proměním šaty i líc
Vosková figurka, ztracená v psinci
Házej a přej si, tváří mám víc.
Duše pláče, když kousky jí kradou
Díra, kam padám, je bezedná.
Dál budu pózovat s jedinou vadou,
Budu prázdná, průhledná."
Něco vám povím.. Po blogu se mi vůbec nestýskalo..Událo se toho spousta.. Ani se mi o tom nechce mluvit.. Ani nevím o čem vám budu psát.. Myslím, že se ze mě stane za chvilku silná feministka.. Nebudu vysvětlovat proč..
V poslední době se událo pár celkem dobrých událostí.. Byla jsem přijatá na první školu.. A stím se dostavuje mnohem lepší nálada, ale zároveň obavy z talentovek, které mě teprve čekají..
Týjo.. Myslím, že se celkem začínám dostávat z blogové závislosti.. Upřímně, zamyšleme se k čemu je takový blog vůbec dobrý? Myslím si, že je fajn, že tu najdete spooousty "přátel" a tak dáále, ale dost lidí tu lže a nejsou tu sami sebou.. Je to soutěž, kdo bude mít lepší design a strach kdo váš blog "náhodou" oběví.. Člověk si tu vylévá srdce a adresu dá tomu, u koho si myslí, že si jí zaslouží.. I já se spletla.. Pardon..
Den co den si myslím, že lidí, co si zaslouží mou důvěru je sakra málo..
Jak jsem říkala ve škole už je to clekem o ničem.. Všechno už se tak nějak fláká, protože většina spolužáků jsou přijatí na školy a je jim šumák, jestli dostanou trojku z chování..
Všechno je teď celkem fajn..
Jak se mám? Jedu si pěkně ve svým průměru.. I když v poslední době tu byli nějaký výkyvy, ale je to pryč.. Naštěstí (bohužel)?.. Nevím..
Neberte tohle jako návrat, teď už to není o čase, ale o nechuti.. Já vlasně nikdy nezkončila..
Napadlo mě, že bych vám mohla napsat nějaký článek na váš podmět.. Tak napiště buď do komentáře, nebo na formspring ( je to anonimní)..
Jinak navrátila jsem se tak trochu ke grafice.. Takže jsem vytvořila obědnávku grafiky.. (jen dočasně) myslím, že už se to víckrát dít nebude.. :D Takže pokud něco chcete tak tady..
(vytvořím vše, co bude v mých silách). Obědnávka tady!
Snad se vám alespoň trochu zavděčím..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reach<3 Reach<3 | Web | 28. dubna 2011 v 13:34 | Reagovat

Moc pěkná píseň. Pamatuji si, že jsme na ni ve škole tančili. Jinak poslední dobou také vůbec nemám čas a ani nápady. A ty pomluvy? Těch je u nás ve škole až dost. To dnes u nás ve třídě hráli holky takovou blbou hru a vyšlo jim že se prý slíkam na záchodě. A co si myslíš že udělali, no jasně že to všem řekli. Stejně jim nikdo nevěřil, protože ty pomlouvaj kde koho a vždy si vymyslí takovou blbovinu že by se museli snažit víc a zapojit ty jejich mozečky aby jim to někdo věřil. Také bych ti chtěla moc pogratulovat že jsi se dostala na tu školu co jsi chtěla... Mě to štěstí moc nepřálo :))

2 Janči-chan Janči-chan | Web | 28. dubna 2011 v 18:44 | Reagovat

gratulujem k tomu ze ta prijali na skolu :)) a talentovky urcite zvladnes ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.