Duben 2011

29.4.11/Díra, kam padám je bezedná..

29. dubna 2011 v 21:03 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
Nevím proč, ale zase píšu, možná sem píšu když jsem na dně.. těžko říct.. V tuhle dobu jsem tu podle plánu normálně neměla být, měla tu být kamarádka a měli jsme se koukat na film, bohužel se zase někde zdržela, takže zase píšu tenhle žalostnej článek..
Co vám mám říkat? že jsem dopadla tak, jak dopadám vždycky.. Sama..
Se svýma vzpomínkama..
Každý den se všichni snažíme dýchat.. Bojujeme o naše štěstí, ale co se stane, když už člověk prostě nemá chuť bojovat..?
Možná jednou vynaleznu stroj, kterým budu moct vrátit čas.. Kdybych mohla, tak bych se tenkrát víc rvala za svý kamarády a v životě bych to nenechala zajít tak daleko jako je to teď..
Promiňte já jsem prostě člověk, který se navenek otřepe a jde dál, ale v hlavě mu to všechno křičí dál.. Kdybych teď mohla, tak bych šla křičet.. Řvát!
Prosím ať už je konec! Co si to pořád namlouvám.. Co to pořád dělám?
Na tuhle písničku v životě nezapomenu.. Patři k jednomu nejkránějšímu období.. Kdybych mohla, tak právě do toho období bych se vrátila..
Je mi to všechno MOC líto, ale člověk by se možná neměl rozmýšlet nad chybami, které udělal, ale jak ty chyby napravit.. Možná bych měla nechat tohohle skučení.. A jít dál..


Avatary 4 Reach.

29. dubna 2011 v 12:40 | Cath. |  .....Avatary.....


Tady je ten avatar, co si u mě reach obědnala na druhém blogu, měl
být jeden, ale pro všechny případy jsem vytvořila dva, pokud by ani
ty nestacili, tak vytvořím třetí.. Když je budeš používat v
článcích, tak uveď zdroj, dala jsem si s nima celkem práci.. Děkuju..

Vzkříšení..

28. dubna 2011 v 20:01 | Cath. |  Téma týdne

Po dlouhé době, co jsem byla přijatá do klubu snílků, jsem si uvědomila, že bych jim tam taky mohla něčím přispět.. Jsem známý slohař, takže vzkřísím všechny své vzpomínky.. Pro někoho celkem nezajímavý článek.. Pro mě vyčerpávající práce..

27.4.11/Jsem vosková figurka, vhoď do mě minci..

27. dubna 2011 v 21:18 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
,,Jsem vosková figurka, vhoď do mě minci.
Na přání proměním šaty i líc
Vosková figurka, ztracená v psinci
Házej a přej si, tváří mám víc.
Duše pláče, když kousky jí kradou
Díra, kam padám, je bezedná.
Dál budu pózovat s jedinou vadou,
Budu prázdná, průhledná."
Něco vám povím.. Po blogu se mi vůbec nestýskalo..Událo se toho spousta.. Ani se mi o tom nechce mluvit.. Ani nevím o čem vám budu psát.. Myslím, že se ze mě stane za chvilku silná feministka.. Nebudu vysvětlovat proč..
V poslední době se událo pár celkem dobrých událostí.. Byla jsem přijatá na první školu.. A stím se dostavuje mnohem lepší nálada, ale zároveň obavy z talentovek, které mě teprve čekají..
Týjo.. Myslím, že se celkem začínám dostávat z blogové závislosti.. Upřímně, zamyšleme se k čemu je takový blog vůbec dobrý? Myslím si, že je fajn, že tu najdete spooousty "přátel" a tak dáále, ale dost lidí tu lže a nejsou tu sami sebou.. Je to soutěž, kdo bude mít lepší design a strach kdo váš blog "náhodou" oběví.. Člověk si tu vylévá srdce a adresu dá tomu, u koho si myslí, že si jí zaslouží.. I já se spletla.. Pardon..
Den co den si myslím, že lidí, co si zaslouží mou důvěru je sakra málo..
Jak jsem říkala ve škole už je to clekem o ničem.. Všechno už se tak nějak fláká, protože většina spolužáků jsou přijatí na školy a je jim šumák, jestli dostanou trojku z chování..
Všechno je teď celkem fajn..
Jak se mám? Jedu si pěkně ve svým průměru.. I když v poslední době tu byli nějaký výkyvy, ale je to pryč.. Naštěstí (bohužel)?.. Nevím..
Neberte tohle jako návrat, teď už to není o čase, ale o nechuti.. Já vlasně nikdy nezkončila..
Napadlo mě, že bych vám mohla napsat nějaký článek na váš podmět.. Tak napiště buď do komentáře, nebo na formspring ( je to anonimní)..
Jinak navrátila jsem se tak trochu ke grafice.. Takže jsem vytvořila obědnávku grafiky.. (jen dočasně) myslím, že už se to víckrát dít nebude.. :D Takže pokud něco chcete tak tady..
(vytvořím vše, co bude v mých silách). Obědnávka tady!
Snad se vám alespoň trochu zavděčím..

3.4.10/Snad ten kdo hledá nezabloudí, o tom však rozhodne ten, kdo nás soudí....

3. dubna 2011 v 20:06 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
Myslím, že předchozí článek potřeboval editaci, takže jsem se rozhodla ho přepsat.. Musím se přiznat, že má neaktivita byla tak trochu způsobena mou leností.. Byla jsem přes 2 týdny na blogu snů bylo to tam hrozně fajn, ale jsem ráda, že už jsem pryč.. Poznala jsem super lidi a přeju děvčatům hodně štěstí.. :)
Možná to bylo způsobeno i mou nevědomostí, jak tu tunu infrormací a novinek sepsat.. Stalo se toho hodně, ale aktuálně opět nevím, jak to sepsat.. Já prostě nevím.. Nevím co s tím vším.. Bývala jsem ráda, za svůj uzavřený malý svět, ale teď už nevím jestli o to vážně stojím.. Dnes bylo venku tak krásně a já byla venku cca půl hodiny..A co jsem dělala? Seděla jsem u klavíru a přemýšlela zpívala si, jenže jsem chvilkama zjišťovala, že mě to nebaví.. Bojím se.. Bojím se své nejistoty.. Co chtít? Co očekávat? Možná čekám na to, až se konečně řekne buď ano nebo ne..
Možná mi svým způsobem chybí můj dřívější život.. Kdy jsem vždycky vypadla ven a byl pokoj..
Tak trochu mi to připomněl pátek, trávila jsem ho s přáteli, vždycky je s nima sranda, ale...
Já nevím co říct, prostě mám díru, velkou černou díru.. Tohle snad ani nejsem já..
Jsem hrozně vděčná svým kamarádům, za to, že je mám a že jsou takoví, jací jsou.. Nemůžu jim nic vyčíst.. Jsem ráda, že mi vždycky řeknou pravdu.. Nikdy nenajdu lepší.. :)
Myslím, že tímto nastává konec období mých dlouhatánských článků a vylévání se, protože já vážně nevím jak to všechno sformovat do jednoho článku.. Nezlobte se na mě.. ;)