22.2.11/Ať vspomínky znovu ožijí..

22. února 2011 v 20:20 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
Půlnoc. Žádné zvuky ze silnice. Má Měsíc ztratit její pamět. Ona se usmívá osamělá. Ve světle lampy zvadle odchází v mých šlépějích A vítr začíná naříkat. Vzpomínky - všechny osamnělé v měsíčním světle. Můžu snít o starých časech. Život byl tenkrát hezčí. Pamatuju ten čas Věděla jsem co bylo štěstí. Nechej vzpomínky znovu ožít. Všechny pouliční lampy zdají se být osudově vroucí. Kdosi nezřetelně mluví a pouliční lampa prská a zanedlouho budu ránem Denní světlo - musím počkat na úsvit. Musím myslet na nový život a nemusím dát nic. Když zapadne slunce dnešní noc bude také vzpomínkou. A začne nový den. Spálený konec šedivých dnů starý, studený pach rána. Pouliční lampa umírá další noc je u konce další den svítá. Dotkni se mě - je to tak snadné opustit mě. Samotná se vzpomínkami na moje dny na slunci. Jestli se mě dotkneš, pochopíš, co je štěští. Podívej začal nový den.
im-cath.blog.cz
Zdravím všechny co se chystají číst můj článek, přes týden jsem tu nebyla-omlouvám se za to jako vždy, v poslední době jen slibuji a neplním.. Víte co? Je mi to fuk..
Ani nevím o čem vám dnes budu psát, zjevně nějaký článek z nouze a povinnosti..
V poslední době hodně sním a dumám nad tím proč čas tak běží, stejně je všechno odsouzeno k zániku, nikdo nikomu nedává naději, astronauti hledají planetu na kterou by přesunuli lidstvo, protože podle nich nám země začne dávat živiny a tak to je s většinou lidí, všechno vysají, pokouší se vás co nejvíce zničit a pak za vás hledají náhradu..Smutné, ale bohužel, neříkám, že všichni jako na zemi jsou ochránci přírody, tak i mezi lidmi jsou někteří, kteří z vás nevysají všechno..
A mě v poslední době dochází šťáva.. Doufám, že si všichni už brzy najdou jinou planetu, kterou by mohli vysávat, protože já už nemůžu..
Přes to všechno si pořád říkám, že toho všichni budou litovat, že budou chtít vrátit čas a všechno udělat jinak.. Život je jaký si ho uděláš, pěkná kravina, život je dobrý, pokud si ho nezničíš, nebo to neudělá někdo jiný. Každý den všichni bojujeme o život den ode dne to spousta lidí vzdá, ale proč? Protože tu jsou tací, kteří z něj vysají všechno, nikdo svůj boj nevzdá bezdůvodně..
Den co den si říkám, že musím bojovat, ale na druhou stranu si říkám, co když mi jednou dojde síla a už nebudu mít sílu.. Bude to potom ten konec? Na který budou všichni čekat? Och jistě odpovědi se nedočkám.. 
Dnes jsem si pustila písničku (pod nápisem) a uvědomila jsem si, jak ten čas letí, jak moc bych chtěla vrátit čas a oživit své vspominky, hrozně moc.. Všechno je teď jinak, na ty se kterými jsem trávila veškerý čas se teď koukám skrze prsty.. Protože všichni mají tu svou čest..
Kéž bych měla sílu žít svůj život a vzít si svůj osud pevně do rukou, nastolit ve svém životě pořádek jaký jsem měla před půlrokem, měla jsem jistoty, měla jsem pevnou podlahu..
Teď už jen on my own.. Možná to tak bude do konce života, možná tohle je ten náš barevný život.. Moc barev nevidím, bohužel..
Och abych nezapomněla, byla jsem přijatá do Klubu snílků a jsem na to pyšná, že tam můžu také patřit..Moc milí lidé ;) :)
Venku je doslova spoušť při dnešní cestě z kláves jsem neviděla na krok, jelikož nám jaksi nesvítí pouliční osvětlení.. Docela adrinalin, pořád mám přemrzlé tváře, ale miluju ten pocit když příjdete domů a cítíte to teplo, jediná pěkná věc v zimě.. Jinak na mě všechno působí hrozně dpresivně, chci už to teplé jaro.. Chci konečně cítit to teplé slunce.. 
Omlouvám se za ten depresivní člověk, ale já mám prostě špatnou náladu a nic pozitovního ze mě nevypadne.. Jsem člověk který chce být sám, ale nikdy si nepřizná, že je sám, ale v poslední době si to čím dál víc uvědomuji, možná jsem majetnická, možná jsem sobecká, možná jsem nafoukaná, ale jsem to já, bohužel nic s tím neudělám..
,,Žít, slovo s tíhou závaží,otazník jak dál a žít.Kdy mocní zametou s touhle planetou.
Žít, děsí mě ten stálý mráz,nadějí je láska v nás, láska v nás, ať píseň lásku v nás probudí.
Žít, na čem víc tu záleží,co mi hlavou zní je žít. Teď jen to jediné."
Takže nám jen zbývá.. Žít.. 
im-cath.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caitlin. Lloyd Caitlin. Lloyd | Web | 22. února 2011 v 21:43 | Reagovat

no..a snad se to ještě zlepší:)

2 Naty Naty | Web | 22. února 2011 v 22:27 | Reagovat

Vše chce čas, spousty času.. Teď je ještě k tomu to depresivní počasí, chce to léto, teplo.

3 Janči-chan Janči-chan | Web | 23. února 2011 v 7:25 | Reagovat

aj ja sa tesim na jar, tesim sa ked bude svietit teple slniecko :))
a k tomu Flashpointu - viem ze je to aj nejaka hra, ale tu ja nehram :D

4 ~Brill. ~Brill. | Web | 23. února 2011 v 15:04 | Reagovat

Děkuju :) No, přežila jsem ;DD Jinak nic moc :)

5 Catie~ Catie~ | Web | 23. února 2011 v 15:37 | Reagovat

no jo no.ale ono je to spíš že mám takové obodobí no :( jinak přeju ať se to zlešpí,taky bych chtěla jaro nebo léto ♥

6 Lukash Lukash | Web | 23. února 2011 v 17:53 | Reagovat

máš to tu super :)

7 Little Brunette Little Brunette | Web | 26. února 2011 v 19:32 | Reagovat

Já na podpatkách celkem umím, nějak jsem se učila na tetiných plesových když jsem byla menší :D zbožňovala jsem ty botky ♥
A ani nevíš, jak ráda bych se do nějakých momentů fakt vrátila.. zlatá základka ♥
Přesně, cos napsala.. tak moc bych chtěla vzít svůj osud do rukou a všechno to prostě vrátit, prožít ještě jednou.. ty dokonalý vzpomínky, kdy jsem byla za vodou se svýma úžasnýma kamarádama .. ♥ se kterýma se teď ani nepozdravím.
A s teplem to mám úplně stejně... ona tohle ani není zima, je to prostě deprimující zamrzlý hnus, nic víc ;D ještě víc než na jaro se těším na léto ♥ už teď hledám na aukru hezky gladiátorky a kraťase :D jsem blázen prostě :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.