10.1.11/Nebe to ví a lidem se nebudu zpovídat.

10. ledna 2011 v 21:18 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
Nedoporučuji to číst, jen si musím zanadávat..
Jestli mi chcete napsat nějaký komentář, tak mi napište jak se máte...
im-cath.blog.cz

Dnes píšu bez písničky i bez běžícího textu, prostě nemám čas na estetické úpravy...
Abych řekla pravdu, tak po dnešku už vím, že oba mí rodiče jsou silní sobci.. Jako spousta dalších lidí.. 
Prosímvás! Nikdy si nemyslete, že rozvod je nejlepším řešením.. I kdyby se vaši každodeně hádali, tak je to o hodně lepší, než když jsou rozvedení.. Protože to máte roky života pryč.. 
Sakra! Víte co bych dala za to kdyby naši byli doma oba? I za to, že by se často hádali, bylo by to lepší než teď.. 
Teď? Se vzájemně nenávidí.. Nadávají si, ponižují se navzájem a nejvíc to odnášíme my se ségrou, protože my jsme ti, kteří si mají vybrat otce nebo matku.. Víte co? někdy si říkám, že Klárka je jediný důvod proč tu ještě jsem..  Nenechám aby jí rodiče pokazili celý život, když už to udělali mě.. 
Co si ksakru myslí?! 
Nakopala bych do zadku ty rozmazlený fracky co si myslí, že to, že jsou rodiče rozvedení je výhoda.. Vážně bych šla a flusla jim do xichtu, protože si nejsou schopni ničeho vážit a ani cenit.. 
Myslí si, že když se rodiče rozvedou.. Budou mít 2x vánoce a všechno dostanou 2x takže to nakonec bude všechno uplně báječný.. 
Dneska už jsem vytočená.. Vážně už mi dochází síla.. Namlouvám si něco už přes rok.. A je to k ničemu.. Co mám kolem sebe? Falešný kámoše, kteří mi nejsou schopni pomoct když to potřebuju, protože se zabývají naprostýma kravinama! Jo pár jich tu je.. Je tu jeden z tý spousty což mi taky docela dopomáhá k životu..
Víte co?.. Nemá to cenu.. Proč se celý ten rok snažím?! Je to k ničemu...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | E-mail | Web | 10. ledna 2011 v 21:54 | Reagovat

Rodina, sama to znám naši jsou rozvedený a nemaj se v lásce. Žiju s mámou která... není už v mých očích máma. a táta? ve čtyřech letech mě opustil, nechal mě tam s ní a odjel do Ameriky. Bylo to od něj ubohý ale co měl dělat? sama vím že moje maminka není žádný zlatíčko.
Koukám že to máš docela podobný, odnášíš to ty a sestra. Tady to odnáším já a já, sourozence nemám a papá mě chce do své péče. Asi vím jak je to pro tebe teď těžký. Ani nevím jak to poradit protože v tomdle ani já sama nevím co mám dělat. Leda tak se jít projít, sama nebo s někým mě to aspoň na chvilku pomůže. Urovnat i vše v hlavě, na čerstvý vzduch...

2 Little Brunette Little Brunette | Web | 13. ledna 2011 v 16:13 | Reagovat

Absolutní souhlas... rodinu téměř žádnou nemám, jsem závislá na mámě, otec mě naposledy viděl v roce 2007 a neplatí alimenty, nic.. dojemné ;D bába si na mě bere úvěr a spoření aby si ty prachy pak mohla nechat... nepřeje mi k narozkám, svátku, pomalu neví kolik mi je...
Každej má něco, občas ale fakt přemýšlím nad tím to skončit a odejít. Na to jsem ale moc velkej srabík :'D
Každopádně držím pěsti :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.