Leden 2011

29.1.10/ Sama mluvím se sebou.. I tentokrát..

29. ledna 2011 v 17:42 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
Nezlobte se, dnes píšu bez hudby i bez textu..  Za celý týden nebylo o čem psát.. 
Možná bych vám chtěla říct, že jsem šťastná.. Uvědomila jsem si to včera, že když se budu radovat z maličkostí, sama tomu štěstí propadnu.. 
Včera jsem večer strávila s kamarádkami, zpívali jsme a smáli jsme se, byl to nejkrásnější den za tenhle měsíc, udivuje mě, že je všechny stále poznávám, dozvídám se nové  věci o nich, dozvídám se nové věci o spolužačce kterou znám přes 9 let.. Je to zvláštní, ale po dlouhé době nemyslím negativně, ano předtím jsem byla hodně zklamaná, z chování lidí, nebylo to o jednom člověku, jen jsem je prostě viděla jinak, než jací jsou doopravdy..
V pondělí vysvědčení.. Vůbec nevím jaké budou známky..:D Pondělí= teplákový den, musím si sehnat tepláky O-o.. 
Zvláštní, tenhle blogový svět.. Každý tu muže být tím, čím chce..Když řekne, že zpívá, tak mu to všichni sežerou, když někdo řekne, že je světová balerína, tak mu to taky všichni uvěří..
Naopak já si myslím, že blog je místo, kde můžu být sama sebou aniž by to mělo nějaké následky, můžu zde vyjádřit své názory.. Vím, není to nic zajímavého, není to nic pěkného, neříkám, že je na mě něco zajímavého, nebo, že jsem něčím lepší než ostatní.. NEJSEM! 
Já si tu jen žiju ve svém malém světě a jsem tím, čím jsem, ale je pravda, že hodně mých přátel, by mě na tomto blogu nepoznávalo.. Většina mých přátel nemá ani potuchy jaká doopravdy jsem..
Sobotní večer, nevím jak vy, ale já mám od středy prázdniny <3
Jak mě to děvče nazvalo, řeklo mi, že jsem holka co je 24h/denně na svém růžovém blogísku:D Ochh jak já ten blog mám růžovoučký a jak přidávám tuny článků každý den.. Och.. Zase dobré..
Nemám víc co bych vám dnes sdělila, až budu.. dopíšu to ;D
im-cath.blog.cz

Layout pro Reach.

27. ledna 2011 v 19:31 | Cath.
No, Reach. slibuju ten design už dost dlouho takže jsem se k tomu dnes konečně odhodlala, tenhle design jsem měla připravený na svůj blog, ale je tam spousta místa na rubriky, kterých já tolik nemám, takže jestli ho chceš, tak mi napiš do komentáře mail, pošlu ti heslo od zkušebního blogu a nastavíš si ho, nebo ti ho nastavím já, ale vzhledem k mé vytíženosti by to asi chvilku trvalo..
Design TADY

Blend- Ashley Tisdale

27. ledna 2011 v 16:35 | Cath. |  Blendy
Základ tohodle blendu mám na ploše už přes týden, tak jsem si řekla, že ho dodělám, Ashley nemám ráda, ale prostě mě napadlo ten blend udělat s ní.. Není dokonalej, ale dám ho sem.. Když to budete kopírovat napište do komentáře.
im-cath.blog.cz

21.1.10/Sen končí..Proč já se koncům bráním?!..

21. ledna 2011 v 19:00 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
Já samotářka samotná jdu noci vstříc a šeru koutů. A otěž sejmu představám a pochytám je do kornoutů. A náhle aniž vím, už mi nic nechybí, jsem s ním. Já samotářka najednou se samotou se vypořádám. On vlastně vůbec netuší, že potají mu z ruky hádám. Co má se mu kdy stát a co můj nejdražší má rád. Má tak rád, když s úsměvem ho vítám, když jdem tmou a nábřeží už dřímá. Je nesvůj, když den mě neobjímá. A jeho drobných něžností se sotva dopočítám. Když pak mží, tak on mě pláštěm chrání, zmokne sám, když přenáší mě louží. Jen se dotknem a vím, jak po mě touží. Snad nosil by mě na rukou v tom dešti do svítání. Tohle já si jen tak nalhávám, sama mluvím se sebou i tentokrát. Beznaděj, jen sebeklam, to znám. Jenže já věřím v slůvko snad. Když svítá a mlha zvolna stoupá, pryč je déšť a s ním i on se ztrácí. Dům z karet se rozpadá a kácí, zas na světě jsi samotná, co naděláš ty hloupá. Sen končí, proč já se koncům bráním? Příběh můj je přeludem, jen zdáním. Co na tom, jdi samotářko za ním s tou věčnou touhou po něčem, co nemůže ti dát. Má lásko, má lásko, má lásko, proč jinou máš tak rád?
im-cath.blog.cz
Přeji pěkný páteční večer všem svým čtenářům.. :) Ano, opět jsem tu týden nebyla, nebudu se vám omlouvat..Prostě nebylo o čem mluvit, byla jsem nemocná no "byla" stále jsem.. Bolí mě v krku, ale vem to čert.. Koupila jsem si medovo-citronový strepsilsky a jsou strašně dobrý, takže se jimi budu zase cpát.. 
S mou náladou není nic nového, popravdě, všechno je mnohem horší svět mi příjde čím dál horší a lidé čím dál sobečtější a protivnější..  Možná blížícím se pololetím.. Nevím..  Ano! Pololetí, půl roku v tahu.. 
Pořád si připadám jako eponine, ale tentokrát v české verzi :D..  Ano stále doufám v něco nemožného, nebo spíše.. Věřím v nemožné.. Je nemožné jak jsou lidi najivní..
Po tomhle týdnu jsem si řekla, že se přestávám ohlížet za minulostí, nemá to cenu.. Proč? Člověk by měl jít kupředu a myslet na budoucnost s minulostí se nic neudělá, zatímco budoucnost si můžeme zatím ovlivnit jak chcete..Výhoda budoucnosti..   Ano! Podporujme budoucnost.. (Můj nový politický slogan) S tím půjdu do politiky.. 
Popravdě taky řekněte mi.. Co mi zbývá?.. Mám žít z nesmyslných snů?!.. Vždycky jsem si dávala vysoké cíle, ale k čemu to všechno?..Já nevzlykám.. Beru to optimisticky (asi jako když se silný pesimista snaží být optimistou).. Přemýšlím o všech příčinách, přemýšlím o lidech, přemýšlím o myšlení druhých..Řeknu vám, nikdy se nesnažte pochopit někoho kdo nechápe ostatní.. Je to nemožné..
Často sním.. Přemýšlím jaké by to asi bylo kdybych všechno udělala jinak.. Možná by to bylo ještě horší..
Koukám na Kleopatru ani nevím proč jsem si jí pustila možná se mi líbí jak byla Kleopatra odhodlaná a věděla co chce.. Ano chtěla Egyptu vrátit majestát a královnou se stát.. Však to všichni známe..Líbí se mi ta odhodlanost.. Vždy mi to dodá sebevědomí..  Kdysi dávno jsem bývala hodně sebevědomý člověk ano byla.. Dokonce bych se nazvala i nafoukanou.. :D Kde jsou ty časy.. 
Miluju páteční večery.. U táty to má takovou zvláštní atmosféru, většinou v pátek jezdí dříve z práce takže je doma dříve a přijede jeho přítelkyně a doma zvládne taková rodinná atmosféra.. Večer se díváme na televizi a povídáme si.. :) Mám ráda páteční večery.. :)) Takže si i vy užíjte páteční večer.. ;) 
im-cath.blog.cz

Český jazyk

21. ledna 2011 v 17:57 | Cath. |  Téma týdne
im-cath.blog.cz
Český jazyk neboli čeština je západoslovanský jazyk, nejvíce příbuzný se slovenštinou, poté polštinou a lužickou srbštinou. Patří mezi slovanské jazyky, do rodiny jazyků indoevropských.
Česky mluví zhruba 11,5 mil. lidí.

14.1./Jak nejjemnější z vín je stýskání..

14. ledna 2011 v 17:15 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz

Má láska zdá se přítěží Však bez ní těžko dá se žít vždyť já to nejlíp vím jak nejjemnější z vín je stýskání Já cítím v hrudi lásky šíp A cítí ho tvůj nejbližší Jak dál tak zůstat mám když schází mi on sám a líbání Láska nám se zdá být v závějích Lákavá však míjící jak sníh Láska nám se skrývá v závějích Těžkých jak nejčernější hřích Snad láska bývá krásnější Když jsou si blízcí vzácnější Však já bych ráda spíš ať můj milí je blíž když rád mě má Láska nám se zdá být v závějích Lákavá však míjící jak sníh Láska nám se skrývá v závějích Těžkých jak nejčernější hřích Láska nám se skrývá v závějích těžkých jak nejčernější hřích
im-cath.blog.cz
im-cath.blog.cz
Zdravím všechny mé čtenáře.. 
Uvědomila jsem si, že jsem silně naivní člověk.. Celý život v něco doufám, něco si namlouvám..Popravdě kdo z nás ne?
Ano.. Chybí mi... Chybí mi ta láska chybí mi někdo, kdo by mě měl rád..
Jenže mě prostě štěstí není souzeno.. Všechno akorát pokazím.. 
Je chyba ve mě nebo chybují ostatní? Řekněte? Když řeknu pravdu, pak jsem za nejhorší... V týdnu jsem neměla náladu psát.. Ze začátku všechno vypadalo tak nadějně.. A zbytek týdne stál za nic.. :( Až na včerejšek.. Byli jsme s kamarádkou u nás a koukali jsme se na Draculu... Ač se to nezdá zvedlo mi to náladu, když tu je někdo, kdo mě chce poslouchat.. A chápe mne..
Záměr mého blogu je téměř fuč.. Už pár lidí z mého okolí můj blog vyštrachalo, ale je to jedno, nebudu ho rušit.. 
Nesnáším když někdo neumí uznat svou chybu, nebo když někomu řeknete nějakou jeho chybu a on vám jen vynadá aniž by se nad sebou zamyslel.. 
Toužím.. Vážně.. Bych si přála vrátit čas.. Udělala bych všechno jinak.. Stačil by měsíc nebo dva.. Takhle už je všechno ztraceno.. Budu se muset naučit novém způsobu života.. Každý dělá chyby.. Nikdo není bez chyby.. Každý má své slabiny..
Snad se to jednou podaří... Příjde zase předjaří a by budeme šťastní.. Vážně bych si to přála..
Jak člověk dopomůže štěstí? Máte někdo nějaký návod? Potřebuji ho.. Potřebuji to období kdy se mi zase všechno bude dařit.. Ne jako teď , že na co sáhnu, to pokazím.. Potřebuji ho..
Bolí to.. Když vám vaši blízcí nadávají kvůli malichernostem a nakonec skončíte vy jako ten, co nejvíc nadával..  Je až nemožné jaká je lidská hranice.. Člověk se na vás urazí jen kvůli pitomému blogu.. Něco řeknete a nemyslíte to zle a druhá strana si to vyloží jinak.. 
Ale říkám si.. Už jen půlrok tady.. Pak už začne ten doslovně nový život jinde a s novými lidmi.
Pak to budu já kdo se bude moct vysmívat ostatním do tváře..
Alespoň doufám.. Taky to může dopadnout ještě hůř.. Ale to už je mi jedno.. 
Dnes jsem byla doma.. Ráno jsem měla hrozný křeče do břicha a zvracela jsem.. Nevím.. Možná nervy, možná jsem něco snědla.. Těžko říct.. 
Říkám si, že jsem napovrch hodně klidný člověk.. Vypadám tak vyrovnaně, ale vevnitř je to něco jiného.. Je spousta věcí, které mi schází.. Je spousta věcí který bych chtěla udělat jinak.. Ale už je to téměř nemožné.. Vážně moc bych chtěla...
im-cath.blog.cz

Taylor Swift

14. ledna 2011 v 15:25 | Cath. |  Free layouts
im-cath.blog.cz
-Na layoutu nemaž popis a nevydávej ho za svůj..
-Doba výroby: 30minut
-Pokud si design bereš, napiš do komentáře.
-Balíček obsahuje popisky do menu, avatar, ikonu.
-Do menu uveď  odkaz na můj blog..


Ashley Tisdale

14. ledna 2011 v 12:48 | Cath. |  Free layouts
im-cath.blog.cz
-Na layoutu nemaž popis a nevydávej ho za svůj..
-Doba výroby: 40minut
-Pokud si design bereš, napiš do komentáře.
-Balíček obsahuje popisky do menu, avatar, ikonu.
-Do menu uveď  zdroj na můj blog..
10.1.11/Nebe to ví a lidem se nebudu zpovídat.

10. ledna 2011 v 21:18 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
Nedoporučuji to číst, jen si musím zanadávat..
Jestli mi chcete napsat nějaký komentář, tak mi napište jak se máte...
im-cath.blog.cz

9.1.11/On my own..

9. ledna 2011 v 19:48 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
A teď jsem znovu úplně sama, nikam, kam se otočit, nikdo, ke komu jít. Bez domova, bez přítele, bez tváře, které bych řekla ahoj. A teď je noc blízko, teď si můžu přát, že je tady. Někdy se procházím sama v noci, když každý spí. Přemýšlím o něm a potom jsem šťastná se společností, kterou vlastním. Město jde do postele a já můžu žít uvnitř mé hlavy. Já sama, předstírám že je u mě. Úplně sama se s ním procházím do rána. Bez něj, cítím kolem sebe jeho paže, a když ztratím svou cestu tak zavřu oči a on mě najde. V dešti, chodník září jako stříbro. Všechna ta světla jsou mlhavé v řece. Ve tmě, stromy jsou plné svitu hvězd, a vše co vidím, je on a já navždy a navždy. A já vím, že je to jen v mé mysli. Mluvím k sobě, a ne k němu. A ačkoli vím, že je slepý, stále říkám, že je zde cesta pro nás. Miluju ho, ale když je noc u konce, je pryč, řeka je jen řeka. Bez něj, svět kolem mě se mění. Stromy jsou holé a všude ulice jsou plny cizinců. Miluju ho, ale každý den se učím. Celý můj život, jsem jen předstírala, beze mě, jeho svět půjde na rozcestí. Svět, který je pln štěstí, který jsem nikdy nepoznala. Miluju ho, miluju ho, miluju ho, ale jen já sama.
im-cath.blog.cz
Zdravím všechny čtenáře.. Ano, ano přemohla jsem se! Mám anglický titulek, ale je to jen z důvodu, že tu mám anglickou písničku.. Poslouchám ji s přestávkami celý den.. ,,les miserables- on my own" Je to z muzikálu Les muserables.. V čechách to bylo jako bídníci..  A titulek článku většinou píšu podle písničky co v článku mám takže, jsem musela použít něco z ,,té" písničky.  Tahle písnička zaznamenává mé pocity, ne doslovně, ale zaznamenává.. Taky sním o něčem, co nikdy nemůžu mít.. Stejně jako Eponine (to je ta postava, která to zpívá) .. 
Jsem člověk s vysokými nároky.. Chci toho hrozně moc.. V životě toho chci hodně dosáhnout, ale je to celkem.. Nemožné..  Ano nemožné.. To je to slovo.. Hodně věcí je nemožných..
Uznávám.. Jsem pesimista, vím, že jsem, ale snažím se nebýt..:D
Ano.. Snažím se měnit svou osobu k lepšímu.. Jsem hodně pesimistická, melancholická, nekdy i dost nesnesitelná, dost silně vždycky prosazuju svůj názor a pak jsem za to nenáviděna..
Má dnešní nálada je na bodu mrazu.. Znáte ten pocit když není na co se těšit? Takovej ten pocit, že jste na tom velkém světě uplně sama.. Joo tak tak se dnes cítím..
Och zapomněla bych.. Je tu nový design! :D Říkala jsem, že bude až příští týden, ale tak nějak se to všechno semlelo, takže je tu už teď.. Je na stejný působ jako ten minulý.. Jednoduchý, barevný.. Stejně jako můj blog.. Všechno co píšu je takové, jednoduché.. :D No, ale moc barevné to není no..
Popravdě.. Moje málokdo mé články dočte až dokonce, takže to píšu pro sebe a pro těch pár lidí.. A ani mě to nějak netíží.. 
Taky se všichni tak těšíte do školy? Příjde mi to celkem nekonečný.. Už aby byli prázdniny..
Nemám to ve škole ráda.. Ve třídě je nás 15! Ano opravdu je nás tak málo.. Taky je tam někdy docela nuda, ale zase máme lepší kolektiv.. 
Už se těším na jaro.. Až začnou kvést květiny.. A já budu mít astmatický záchvaty a budu celá opuchláá! Už se na to tak těším! Bude to začátek něčeho nového.. A uznejte, že na jaře mají všichni lepší náladu.. ;).. Tím bych asi dnešní článek ukončila.. Vážně nevím o čem bych vám měla povídat.. Jo a podívejte se na Tenhle blog.. ;)  
im-cath.blog.cz