Pravidla

15. prosince 2010 v 20:32
im-cath.blog.cz
im-cath.blog.cz
1. pravidlo.. REKLAMY IGNORUJI.. takže kdo mi sem napíše jakoukoli reklamu, tak si vyslouží nemilý komentář od mé osobnosti na jeho blogu.. Takže vám nikde hlasovat nebudu..
Pokud mi napíšete nějaký smysluplný komentář, že právě ode mne chcete hlas a proč, jsem schopná udělat vyjímku..
im-cath.blog.cz
2. pravidlo.. Všechno co na tomto blogu je je moje práce a zabírá mi to můj volný čas, takže jestli si něco zkopírujete ať je to oddělovač z textu či cokoli jiného, ráda bych o tom věděla.. Nejde mi o zdroj a tak dále, jen o tom chci vědět..Když uvedete zdroj, nebudu se hněvat, ale pochopte, že by vás taky naštvalo kdyby jste na cizím blogu oběvili něco svého aniž by jste o tom věděli..
im-cath.blog.cz
3. pravidlo.. Nevedu SB, AFFLIATESS či podobné věci.. Mám Seznam Oblíbených Blogů a s sb to nemá moc společného, jsou to blogy na které se ráda podívám a navštěvuji je pravidelně, ale ne proto že musím.. Takže pokud tam chcete patřit tak tu chci důvod proč by si to měl být právě ty.. Nebudu zavádět speciální článek na zpřátelení, kdo o to bude opravdu stát tak si tohle přečte..A pokud o to stojíte doufám, že vám je jasné, že chci komentáře týkající se článku..
im-cath.blog.cz
4. pravidlo... Ohledně grafiky nic na přání nedělám. Možná za vyjímečných událostí nebo když si o to někdo slušně požádá, ale neznamená to, že všechno udělám každému kdo si o to požádá..
im-cath.blog.cz
5. pravidlo.. Pokud mě chcete urážet ano to nezkoušejte.. Tenhle blog je o mé osobě a jestli si mě někdo neoblíbí, tak ať sem prostě nechodí..
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bloom Bloom | E-mail | Web | 24. ledna 2011 v 18:30 | Reagovat

Ach tak to promiň já spěchala že musím za chvíli do školy =( reklamy sem nikde nenašla tak jsem to napsala pod článek tak se omlouvám =( a ty máš moc krásný dess ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.