Prosinec 2010

30.12.10/Chcípni když mě už nemáš rád :P

30. prosince 2010 v 11:50 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
Nevnímáš a snad nevidíš, že já si v sobě stavím mříž a pod ní ještě pevnou zeď to je má odpověď. Tak žádnej řev a žádnej pláč a žádnej děsnej srdcerváč a žádný scény zoufalý co tě pobaví. Nechci řvát tu jak husa pitomá pitomá, to si fakt lásko nechám na doma. Kdo to řek-snad ne já-asi já! Že je láska krásnej cit! Láska bodá jako nůž, tak ať táhne už, chci mít klid. To si piš,vzpomínám na tvý řeči prolhaný, ty jsi těžkej pohodář a já brečím si do vany. Nevnímáš a neslyšíš, že spadla klec a bouchla mříž. Co tvý řeči úžasný, jak to bylo překrásný. Tak už běž a nech mě bejt, srdce v háji, z mozku prejt. Co jsem nechtěla to mám. Spi si sám... Nechci řvát tu, jak husa pitomá pitomá, To si fakt, lásku nechám na doma. Kdo to řek-snad ne já-asi já! Že je láska krásnej cit! Láska bodá jako nůž, tak ať táhne už, chci mít klid. To si piš, vzpomínám na tvý řeči prolhaný, ty jsi těžkej pohodář a já brečím si do vany. Žádnej křik a žádnej pláč scény nebudou, abys mi ještě vyčítal, že žil jsi s obludou. Tak žádnej křik a žádnej pláč a žádný běsnění. Když budu řvát, blbnout na kvadrát, tak se nic nezmění. Já mám jen teď žádný pak, přejels mě jak náklaďák, i když je to pochmurný, tvý city smetu do urny. Neskučím jako pes. Na hrob ti tesám SMS. Můžeš lásko klidně spát chcípni, když mě už nemáš rád. Kdo to řek- snad ne já! Že je láska krásnej cit! Láska bodá jako nůž, tak ať táhne už, chci mít klid. Neskučím, jako pes na hrob ti tesám SMS. Můžeš lásko klidně spát chcípni, když mě už nemáš rád.
im-cath.blog.cz
Ahoj, ta uvodní písnička? Neřešte jí, miluju texty paní Osvaldové, takže nechci nic slyšet! Bezvadně mi to sedí na aktuální dění.. Takže pokud nemáte rádi Lucii Bílou a českou hudbu ani to nepouštějte!
Jak víte v minulosti jsem byla zakladatelkou na blogu NET-FRIEND-S, ale už to tam nešlo.. Jenže jedna bývalá spoluadminka mi napsala uplně úžasnou zprávu a uplně mi všechno zamotala.. Reach. děkuju za ten krásný článek, i za tu krásnou zprávu.. Moc si toho vážím.. :) Budu o tom ještě přemýšlet.. 
Včera jsem strávila večer s kamarádkou a dnes mám v pládu den strávit v pohodlí domova.. Budu se koukat na filmy a budu na blogu, takže jestli máte nějaké otázky tak se mě můžete zeptat Tady.. Děkuji vám, že čtete mé nezáživné články.. :D Já osobně bych je asi nečetla.. No nic, jdu se podívat na blogy až budu mít inspiraci článek vyedituju.. ;D
c

29.12.10/Nač jsou ti statky, moc a jmění bez trocha lásky když jsi zůstal sám

29. prosince 2010 v 13:30 | Cath. |  ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
,,Hra končí co na tom jak na tom právě jsem ztrestat podlost já si přál pocit křivdy mám však dál Zrazen od šelem velkým mstitelem právem sem se stal v hlavě jeden cíl čím jsem vlastně žil - mstou a s ní jen láskou míjen Ó Monte Cristo snad až nyní z bludů se blížíš k prozření že nekonal jsi dobrodiní stín v duši ničím nezastíní Proč Edmond Dantes už tu není kdo ví kde kotví jeho prám nač jsou ti statky, moc a jmění bez trocha lásky když jsi zůstal sám"
c
Přeji všem krásný den.. Popravdě od rána jsem přemýšlela o čem vám bych tu dnes mohla povídat, většinou mé články stejně moc lidí nečte takže co.. Dnešní den je takový smýšený, možná je to tím, že se pomalu blíží další rok a s ním další povinnosti.. 3. mám své 15. narozeniny a popravdě netěším se radši bych byla  tím spontánním dítětem... No popravdě nezáleží na věku, ale na stavu naší mysli jak jsem zjistila..  Grafiku sem zatím přidávat nebudu.. Nechci tu z toho mít blog, o grafice ale o mně.. Takže zatím nic.. Máte smůlu..  
Mám před sebou perný měsíc.. Hodně práce a povinností.. Zítra máme vystoupení jsem z toho opravdu nadšená.. No nic.. Rozhoupala jsem se k něčemu, co jsem měla už minimálně týden  plánu, a teď to popravdě bolí víc než jsem si myslela, ale v životě jsem měla žebříčky hodnot a vždycky to bylo tak, že na 1. místě byla rodina na 2. mé zájmy a koníčky a na 3. Místě kamarádi a případně kluci a láska..A nevím.. Chce se mi brečet a následně i smát.. Nevím co budu dělat...
No nic.. Mějte se hezky.. 
Jinak kdyby jste měli nějaké otázky tak se mě zeptejte Tady už jsem se taky připojila do formspringového šílenství.. 
c

Jak vidím sama sebe?

28. prosince 2010 v 10:32 | Cath. |  .....In My Opinion......
Já
Nedávno po mě paní učitelka ve škole chtěla napsat slohovou práci na téma "já" Příjde mi jako dobrý nápad to dát sem.. Alespoň se o mé osobě dozvíte víc...

27.12.10/Už lásku necítím, už nejsem lidská bytost..

27. prosince 2010 v 20:42 | C. |  ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz

Jak mám to ponížení snést? Nejnicotnější ze všech malých teď dopíjím svůj hořký kalich... Jak mám to ponížení snést? Můj bože, nepřeháním, jak slepá šla jsem za ním a ochotná k všem daním, co za to odevzdám Já byla z těch, co věří, že mi jsme ti dva, kteří jak motýli, jak peří se vznesou ke hvězdám Ten slibný první ples! Co zůstalo z těch dob? Tančila jsem! A dnes merčím tu tenhle strop, zírám tu do čtyř stěn namísto do nebes a v duchu ptám se jen, zda ještě kvete bez... V co věřil ten můj Bůh, ten, pro něhož tu pláču? Náhražka jsem, jen vzduch! On miloval tu káču! On všechno pošlapal, on nese vinu za pád! Teď, Lorraine, nič a pal! I ty se nauč šlapat! Proboha, stop! Jsem stejná jako on? Taky všechno smetu? To ze mě vyvěrá poslední krůpěj - lítost Už lásku necítím... Už nejsem lidská bytost To chlap snad stvořil tenhle svět! To Bůh si nemoh vymyslet! A já už nevím kolik let jsem v něm jen pusté křoví Dnes bez milostných šepotů tu marně buším do plotů i do bran krutých despotů a konejším se slovy: že možná šlo by to to tristní zdejší šapitó zmáknout trošku líp
im-cath.blog.cz
im-cath.blog.cz
Ahoj, opravdu nevím o čem bude dnešní článek.. Včera jsem chtěla udělat nový design, ale selham mi ps a v gimpu mi nejdou z mě neznámého důvodu používat brushe.. :/ Jako naschvál.. 
Mám se? No jak se mám.. Těžko říct, chci jet na Mydláře a asi pojedeme.. No Těším se, ale jsou tu jiné komlikace, viz nadpis a běžící text( mim. ten text je z muzikálu dracula "Lorraine v podzemí")
Moc krásná písnička.. Asi kompromisně končím na net-friend-s.. Byl to krásný rok, ale bohužel byl plný namlouvání, že něco bude lepší.. Radší si to tu udělám po svém a budu šťastná.. zakládám fan stránku o českých muzikálech.. není to protože bych chtěla mít nějakou fanstránku, ale je to i pro mé přilepšení o novinky ohledně tohoto tématu se zajímám takže to bude dobré i pro mě.. A jen tak mě to neomrzí.A navíc je těchto aktualizovaných stránek hrozně málo..
Docela mě teď dostává jak si všichni mění blog do anglického jazyka.. wtf? Nechápu to.. Blog.cz zavede angličtinu a co všichni udělají? Jasně, že si svůj blog dají do angličtiny aby byli "cool"..
No je to vaše věc, já osobně to dělat nebudu.. No nahodila jsem PS.. Možná udělám nějaký layout.. I když si nejsem moc jistá výsledkem..  No nic.. Jdu mějte se tu.. Zase zítra..
Edit 21:42: Layout je nastaven, doufám, že se líbí..

26.12.10/Je to zázrak jenž pouze láska dává nám..

26. prosince 2010 v 9:33 ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
im-cath.blog.cz
Ahoj.. Máme po štědrém večeru.. Nebudu vám líčit jak to probíhalo nebo dokonce říkat co jsem dostala, je to ubohé... Je před námi silvestr asi ho strávím v duchu rodinném.. No ejště poznamenávám, že titulky článků už mi absolutně přestávají sedět k článku.. Takže ignorovat..
Popravdě jsem neměla sílu psát nebo se vám tady nějak ozývat, neměla jsem čas ani náladu, nechci tu sedět jako jiní když máme volno a v televizi dávají spousty pohádek.. Dnes máme v plánu jet navštívit tetu.. A já mám teď dopoledne v plánu nový layout..  Takže jdu něco tvořit.. Zatíím...

22.12.10/ Doufám, že mi sílu bůh dá..

22. prosince 2010 v 21:33 ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
Zdravím všechny! :) Nesnáším otázku jak se máš.. Ptá se na to každý, ale pro dnešek znám odpověď.. Mám se hrozně, opravdu hrozně..  Blíží se vánoce a čím víc se blíží, tím jsem smutnější.. Každý rok se na vánoce těším, jenže letos nemají absolutně žádný řád.. Vůbec navím jak to stihnu, musím stihnout jak mámu, tak tátu.. A štve mě to.. a silvestra se chtějí všichni chlastat, jenže mě se poslední dobou alkohol silně hnusí, takže asi budu outsiderovsky doma.. No jsem samotář, nedělá mi to problém.. Ztrácím všechny svý kamarády.. A chce se mi brečet opravdu chce.. Je mi uplně jedno, co dostanu.. Vlastně ani nevím co dostanu, ale co je to fuk.. Jenom vám všem přeju hezký vánoce..  Dnešní článek je celkem o ničem, ale je to jedno.. všechno je vlastně jedno.. Proč to vlastně píšu.? Tyhle vánoce.. stojí za nic..

21.12.10/ Sakra.! :D

21. prosince 2010 v 14:29 ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
im-cath.blog.cz
Ahoj! :) Nadpis mi moc nesedí, dnes se nic nového opravdu neděje! :D Zůstala jsem doma.. Takže jsem celý den strávila nad grafikou.. Mám spousty layoutů, jenže nevím jak to tu uspořádám.. Grafiku sem moc přidávat nechci, ale co.. Ještě to rozmyslím..
Zítra máme školní turnaj v přehazované.. Huh.. :D To bude celkem komické, je to na holky a na kluky a nás je ve třídě 5 holek na na přehazovanou jich má být minimálně 6 a k tomu je jedna spolužačka nemocná, což to celkově silně podtrhuje.. :D Jelikož jsem se zbavila photoshopu, tak všechno dělá, v gimpu, myslím, že už se začínáme celkem zžívat.. :D Perfektní to není, ale což..
Vůbec nevím co budu dělat.. :D Měli jsme jet na nákupy jenže je tam silně hnusně! Takže nevím kam se dostanem.. :D No nic žíjte v míru! Zatím..

Návštěvnost blogu

20. prosince 2010 v 13:44 | Cath. |  Návštěvnost
TOPlist

Blend- Katy Perry

20. prosince 2010 v 13:36 Blendy
Říkala jsem si, že bych sem mohla dát něco ze své tvorby, tak tady jsem tak nějak narychlo upatlala nějaký blend.. Užívejte ho jak chcete, je v trochu větším rozlišení, jsem líná to zmenšovat.. Když ho použijete napište to do komentáře prosím..
im-cath.blog.cz

19.12.10/Budu to děvče, co jde za svým snem..

19. prosince 2010 v 9:36 ......Every Day Blah blah...
im-cath.blog.cz
Ahoj :) Včerejší dracula.. To bylo něco.. Nepopsatelně úžasného.. Ti lidé jsou úžasní..
Opravdu jsem od toho očekávala hodně, ale splnilo to víc než jsem očekávala.. Bylo to. Vážně
úžasné.. Uplně jsem přehodnotila své cíle.. Měli jsme tam Hůlku, Fišarovou, Trvalcovou, Hámu a Lounovou.. Dokonalé to bylo..Nechápu, jak někdo takhle může zpívat.. Bože! To je tak nespravedlivé..Zase mi kleslo sebevědomí.. V Praze jsme byli celý den, ale na ten večer to nemělo.. Úžasné to bylo.. Fuha.. Krása.. 
Popravdě, celou dobu jsem jim tam záviděla, že na tom pódiu můžou stát a zpívat tak dokonalý skladby, ale našla jsem svůj sen a našla jsem to, co hledám.. Možná to zní divně, možná zním jako další stovky holek, ale každý by měl mít svůj sen ne?..