Červen 2010

More about C a T h <3

22. června 2010 v 17:48 ....aBoUt Me....
Co já si o sobě myslím? Toť otázka...
1. věc, která mě teď napadla.. Jsem něcím vyjímečná?
Když si to tak přeberu v hlavě, tak většina lidí v mém věku chce být něčím vyjímečná, něčím originální, ale většinou to dopadne tak, že jeden v partě je něčím originální a ostatní tu jeho originalitu kopírují, protože mu chtějí být rovni.. Jsem já taková? má odpověď: ,,ne nejsem! " já většinou bývám ta, která vyčnívá z party zda je to dobrý nebo špatný to nemůžu posoudit já taková jsem a nic s tím neudělám..Takže asi jsem vyjímečná( originální) svým chováním nebo svým vystupováním, možná i svou mluvou, snažím se co nejmíň používat sprostá slova a občas mám chvilky kdy začnu mluvit spisovně, ale neumím si vysvětlit proč..
2. Žebříček hodnot v mém životě..
Myslím, že člověk by ho měl mít v hlavě srovnaný.. Já jako člověk, který je schopen trávit hodiny nad svýma myšlenkama ho srovnanej mám...
Na 1. místě je bez diskuze rodina..No.. I když to teď doma nemáme moc v pohodě.. Naši se rozvádějí a nejsou schopni se na ničem dohodnout je to smutný, ale asi kdyby nebylo mě nedohodli by se vůbec na ničem...Až já jsem musela jít a rozseknout je.. Příjde mi jako by jim na nás vůbec nezáleželo, myslí jenom na sebe..Možná mi to tak jenom příjde, ale oba se svěřujou jenom mě, jako kdybych byla z kamene...Strašně mě to mrzí, protože si myslím, že dítě by mělo mít vzor ve svých rodičích, ale jaký já si z nich mám vzít vzor no o mě ani nejde jako o mají 6ti letou ségru, jaký bude mít vzpomínky na dětství? že se její rodiče nedovadli na ničem schodnout? no.. radši už neřešme..
Na 2. místě jsou kamarádi..
Divně se to říká , ale v týhle chvíli mám hodně kamarádů.. Proč divně? Nikdy jsem moc oblíbená nebyla, měla jsem pár kamarádů a tečka.. A letos se to nějak obrátilo..  Mám ,,nejlepší kamarádku" proč v uvozovkách? Nesnáším termín ,,nejlepší kamarádka" jako kdyby na světě nikdo lepší.. Což asi stejně neni, ale nerada to říkám.. :D
Na 3. místě jsou mé aktivity, koníčky..
Nevím jak bych mohla být bez mých kláves, nebo mýho hroznýho zpěvu.. To už prostě je můj život, podle mě jsem o hodně víc talentovaná na umění, než na sport a věci podobné.. Na klávesy hraju už 8 let a svůj život si bez nich vážně nedovedu představit, když mi je nejhůř sednu ke klávesám a hraju, někdy si zpívám, ale tak hodina nebo půl a je mi fajn kdo nezná neví.. Jsem velkej introvert lidem se nerada svěřuju, když mám depku mám jí uvnitř a ven jí nepustím o to horší potom je se toho zbavit, taky proto mám asi tenhle blog, ráda píšu, ráda píšu slohovky o pitominách..
A co já? Jaká jsem?!
Těžko říct , ale jak jsem říkala, jsem hodně uzavřená, upřímná a cílevědomá..Hlavně velkej perfekcionalista všechno mám nalinkovaný dopředu..Jsem náladová, hodně náladová.. Umím se vžívat do problémů druhých když mi někdo něco říká, jako bych se do něj převtělila.. Strašně ráda někomu pomáhám, ale sobě pomoct neumím..Jsem i hodně naivní.. Vždycky se něco namlouvám, ale většinou to stejně dopadne blbě..